O nas | LUCREATI

O nas

LUCREATI jest agencją interaktywną świadczącą kompleksowe usługi internetowe dla małych i średnich firm. Nasi klienci rozumieją, że zaistnienie w Internecie jest warunkiem koniecznym dla zaistnienia w świadomości klienta.

Tworzymy strony internetowe dostosowane do konkretnych wymagań (sklepy, systemy rejestracji, strony z systemem zarządzania treścią). Mają one jedną cechę wspólną: są zawsze perfekcyjnie dopracowane. Cechuje nas dbałość o każdy szczegół. Nie spoczniemy, dopóki klient nie będzie dumny ze swojej strony!

Każdy projekt zaczynamy od dokładnego zapoznania się z oczekiwaniami i celami klienta, poznajemy dokładnie firmę, jej ofertę i produkty. Na podstawie tej wiedzy projektujemy e–wizerunek, którego spójną częścią jest strona internetowa. Nie bazujemy na gotowych szablonach – każdy projekt realizujemy od podstaw, co sprawia, że klient dostaje produkt unikatowy.

Twoja strona staje się w naszych rękach kompleksowym narzędziem kreowania wizerunku twojej firmy i sprzedaży jej usług/produktów. Gwarantujemy satysfakcję i zwrot z inwestycji!